Vsetín – Nový Jičín 2:3 (po pr.) | Kobra – Jablonec n/N 3:4 (po pr.) | Orlová – Opava 0:5 (kon.)
Prostějov – Frýdek-M. 9:2 (kon.) | Břeclav – Val. Meziříčí 3:2 (2:1 po s.n.) | Technika Brno – Přerov 2:3 (kon.)
Poruba 2011 – SHK Hodonín 1:2 (kon.) | Řisuty – Tábor 6:3 (kon.) | Pelhřimov – Vrchlabí 4:6 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 3:2 (kon.) | Nymburk – Děčín 9:1 (kon.) | Mor. Budějovice – Klatovy 4:3 (kon.)
Kolín – Milevsko 4:1 (kon.) | Klášterec nO – Sokolov 1:5 (kon.)
SC Marimex Kolín
4:1 (2:0,1:1, 1:0)
HC Milevsko 1934
Středa 18.12.2013, 18:07 • Zimní stadion v Kolíně • 2. liga skupina Západ

A je dobojováno. Z dnešního utahaného utkání si 3 body pod stromečkem nadělili domácí. Čtvrtou branku přidal ještě Pavel Šifta. Tímto je to pro dnešek vše, přeji krásné Vánoce a mnoho úspěchů v novém roce. (20:07:23)

60:00

59:30
    Dnešní utkání sleduje 540 diváků.

58:55
    Kozlové právě vstřelili branku!

Nakonec se domácí přeci jen vzpamatovali a inkasovali 4. branku. O tu se postaral PAVEL ŠIFTA, po nahrávce od Jana Hanzla. Stav utkání 4:1.
    Asistence: Hanzl

58:00
    Hosté se nepoprali v útočné třetině s přesílením 3 na 1.

57:13
    Nečekaný tvrdý hit na Mejzra!

54:50
    Na modré u mantinelu byl schovaný Dvořák, který získal přihrávku a neváhal a ihned pálil. Moravec jeho střelu chytil do lapačky.

53:00
    Tento zápas je opravdu holomajzna.

51:18
    Hosté nyní domácí drtí, Novák od modré tvrdě pálil na Moravce! Ten puk zachytil do lapačky.

46:20
    Reiniš ve vysoké šanci! Moravec svůj tým však drží Kozly.

44:15

43:20
    Kozlové mají v oslabení mnoho šancí, ale ani jedna nebyla prozatím proměněna.

42:15
    Po druhé sebou ofsajd domácích.

41:10
    Zakázané uvolnění hostů.

41:00
    Poslední část se zatím nese opět v pomalém tempu.

40:01

Ve druhé třetině byl hokej velmi utahaný. I přesto se oboum týmům podařilo inkasovat po jedné brance. Nejprve snížili skóre na 2:1 hosté, autorem branky je Martin Záhora. A ke konci třetiny se do sítě hostí trefil ještě Martin Mejzr a zvýšil náskok na 3:1. Druhá třetina tedy skončila výsledkem 1:1. Poslední část začne přibližně v 19:36.

40:00

38:25

Do třetice se do branky hostí trefil MARTIN MEJZR, který předvedl krásný gól do levé šibenice! Skóre zápasu je zatím 3:1!
    Asistence: Malý

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 12. Zumr (Kubát), 15. Morkes (Šifta), 39. Mejzr (Malý), 59. Šifta (Hanzl) – 23. Záhora (Hemerle)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pýcha, Skokan, Nedbal ml., Pácal, Kulhánek, Hanzl, Chaloupka, Muláček – Malý ,,C", Mejzr, Valášek – Ježek, Šafránek, Jankovský – Morkes, Kadlec, Šifta – Kočí, Zumr, Kubát
    HC Milevsko 1934: Pipek (Škubal) – Dvořák, Janásek, Drda, Bartůněk, Srdinko, Fořt, Sumerauer, Hamerle, Decsy, Kalla, Homolka, Záhora, Novotný, Reiniš, Novák, Nevolný, Korous, Fišera, Štěrba

Rozhodčí: Stolín – Huryta, Urubčík